Повна новина :

Переглядено разiв : 192

Розробка стандартів Нової української школи у рамках проекту "Європейський фонд освіти" (ЄФО)

За участі МОН України та сприяння міжнародних експертів ЄФО триває робота з розроблення державного стандарту середньої освіти у рамках проекту «Нова українська школа».

До цієї роботи долучилась й  кафедра технологічної освіти. З 25 по 27 квітня 2018 року,  у Києві відбувся міжнародний колоквіум «Стандарти Нової української школи: Компетентнісний потенціал. Перезавантаження».

Науково-практичний семінар мав на меті підтримку групи українських експертів з розробки стандартів освіти для Нової української школи, щобазуються на навчальних досягненнях, інтеграції ключових компетентностей у відповідності до "Європейської рамки підприємницької компетентності" (EntreComp) та "Європейської рамки цифрової компетентності" (DigComp).

Основними цілями заходу були доопрацювання структури компетентнісного потенціалу освітніх галузей та завершення формування результатів навчання, інтегруючи підприємницьку та цифрову компетентності у всі  освітні галузі.

Робота експерів під час проведення семінару

[group=5]
Шановний користувач, Ви зашли на сайт як гість.
Ми рекомендуемо Вам зареєструватисяабо зайти на сайт під своїм іменем.
[/group]
  • Публікацій: 0
  • Коментаріїв: 0
  • ICQ:
7 октября 2018 18:46

Vernonitado

• Група: Гости
  • Реєстрація: --
  • Статус:

Абсолютно с Вами согласен. В этом что-то есть и мне нравится Ваша идея. Предлагаю вынести на общее обсуждение.

софосбувир даклатасвир

м...да грязь,насилие,жестокость.

e-s-iranom.html

Буду надеятся что втарая часть будет не хуже первой

--------
как из пледа сделать конверт на выписку

Ожидал честно сказать, большего. Но посмотреть можно=)

--------
ортопедический коврик для детей купить спб

Я твёрдо уверен, что Вы не правы. Время покажет.

интернет магазин цветов дешево

[not-group=5]
[/not-group]
  • Публікацій: 0