Повна новина :

Переглядено разiв : 37

Розробка стандартів Нової української школи у рамках проекту "Європейський фонд освіти" (ЄФО)

За участі МОН України та сприяння міжнародних експертів ЄФО триває робота з розроблення державного стандарту середньої освіти у рамках проекту «Нова українська школа».

До цієї роботи долучилась й  кафедра технологічної освіти. З 25 по 27 квітня 2018 року,  у Києві відбувся міжнародний колоквіум «Стандарти Нової української школи: Компетентнісний потенціал. Перезавантаження».

Науково-практичний семінар мав на меті підтримку групи українських експертів з розробки стандартів освіти для Нової української школи, щобазуються на навчальних досягненнях, інтеграції ключових компетентностей у відповідності до "Європейської рамки підприємницької компетентності" (EntreComp) та "Європейської рамки цифрової компетентності" (DigComp).

Основними цілями заходу були доопрацювання структури компетентнісного потенціалу освітніх галузей та завершення формування результатів навчання, інтегруючи підприємницьку та цифрову компетентності у всі  освітні галузі.

Робота експерів під час проведення семінару

[group=5]
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
[/group]

Комментарий: